Beres Damlası Bağışıklık Sistemi Güçlendirici

Klinik çalışmalarla, sağlık problemlerinin aşılması için yapılan tedavilerde, Beres Damla ile hastaların bağışıklık sistemleri güçlendirilmiş ve hastaların iyileşme sürecinin hızlandığı kanıtlanmıştır.

Günümüzün en yaygın hastalıkları olan Meme, Prostat, Akciğer, Kan kanseri(lösemi), MS, Alzheimer, Demans, Covid 19,İnfluenza, HİV virüsü gibi önemli sağlık sorunları nedeniyle hastaların bağışıklık sistemi zayıflamakta ve yapılan tedavilerle, Radyoterapi (ışın) tedavisi yada kemoterapi gibi durumlarda alınan ilaçların yan etkileri sebebiyle, bağışıklık sistemi daha da zayıflar.Bununla birlikte, kanser hücrelerinin hızlı yayılmaları nedeniyle , hasta vücudu, bu hastalıklara karşı koyamaz hale gelir ve maalesef hasta kaybedilebilir.

Beres Damla kanser tedavi edici bir ilaç değildir. Vücudumuzdaki bağışıklık sistemini güçlendirip hastanın tedaviye daha olumlu cevap vermesi için kullanılabilen bir yardımcı gıda takviyesidir.

Beres Damla immünmodülatör bir gıda takviyesidir, bağışıklık sistemini uyarmaz, baskılamaz düzenlemeye yardımcı olur.

Kanser , Covid 19, HİV virüsü direkt sağlam hücreleri ele geçirip, tüm vücuda çok çabuk yayılabilen hastalıklara karşı önlem almaya yardımcı olur. Bu hastalıkların sebep olduğu, vücuttaki vitamin ve mineral kaybı Beres Damla ile önlenebilir.

Beres Damla vücutta antioksidan etkisi gösterip zararlı artıklardan vücudu temizleyip, aynı zamanda vücudu güçlendirecek taze hücrelerin üremesine yardımcı olur. Bu da kanser veya HİV gibi hastalıklarda bulunmaz bir nimettir.

Gelişmiş ülkelerde, insanlar hasta olmadan günlük hayatın stresine, yorgunluğuna daha dirençli olabilmek için Beres Damla kullanmaktadırlar. Çok yoğun şekilde sigara kullanan insanlarda da günlük vitamin ve mineral kayıpları, hücre ölümleri had safhada olur. Beres Damla sayesinde vücutlarını tazeleme imkanına kavuşabilmektedir.

Bağışıklık sistemi zayıfladığında, yorulduğunda; vücudumuzdaki iz elementler de eksilir.

Bağışıklık sistemimizi yeniden güçlendirmek, düzenlemek ve vücudumuzdaki vitamin, mineral kaybını önlemek için BERES DAMLA önerilmektedir.