Kullanım Şekli

Sağlıklı Kişilerde Korunma Dozu Bağışıklık Sistemi Zayıflığını Desteklemek İçin Önerilen Doz Tümöral Vakalarda Kemoterapi ve Radyoterapi Öncesi, Esnası ve Sonrasında Destek İçin Önerilen Doz Yetişkinler: Günde 2 x 23 damla Günde 3 x 25 damla Günde 4 x 25 damla BERES DROPS PLUS (BERES DAMLA)

KULLANIM ŞEKLİ. İz elementlerini C vitaminiyle birlikte kullanıldığında, vücudumuz tarafından daha kolay ve daha çabuk emilim olabiliyor. Bu nedenle Beres Drops Plus kullanırken C vitamini ile birlikte alınması tavsiye edilir. Beres Damla yemek esnasında veya sonrasında taze sıkılmış portakal suyu, efervesan C vitamini veya su ile birlikte tablet C vitamini (50 – 100 mg) ile alınız. Rutinde kullandığınız ilaç var ise Beres Drops Plus kullanmadan 1 saat önce veya kullandıktan bir saat sonra alınması uygundur.

BERES DROPS PLUS (BERES DAMLA) TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ, FORMLARI 30 ML (540 DAMLA) 100 ML (1800 DAMLA) ŞİŞELER İÇİNDE BERES DROPS PLUS (BERES DAMLA) ÜRÜN İÇERİĞİ 1ML=18 DAMLADAKİ AKTİF MADDE İÇERİKLERİ Demir sülfat: 2,00 mg Çinko sülfat: 2,23 mg Manganez sülfat: 0,31 mg Bakır sülfat: 0,25 mg Molibden amonyum: 0,190 mg Krom klorid: 0,0178 mg Flor sodyum florür: 0,090 mg Selenyum sodium selenit: 0,0119 mg

Beres Damla Hazırlanışı; 100 ml taze sıkılmıs portakal suyuna günde 2 defa 20 damla damlatıp hafif karıştırarak içilebilir. (kemoterapi tedavisi sırasında kullanılacaksa 3*20 damla ) tavsiye edilir. Günde 2 kez alınacaksa sabah kahvaltı öğünü arasında ve aksam yemeği esnasında yemeklerin arasında alınabilir.

Beres Damlayı kahve, şarap, süt gibi sıvılarla almanız önerilmez. Emilim etkilenmesi olabilir Vücuda tesiri azalır. Eğer her zaman taze sıkılmış portakal suyu bulamazsanız (yaz mevsimi zamanı) Eczanelerden temin edeceğiniz C vitamini suda eriyen tabletleri kullanabilirsiniz.