Dr. József Béres

Beres Damla, 1970 yılında Dr. József Béres tarafından bulunmuş ve halen tüm Avrupada çok iyi bilinen ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı, haricen kullanılan bir destek ürünüdür.

Günümüzün en yaygın hastalıkları olan meme kanseri, prostat kanseri, lösemi (kan kanseri), HİV virüsü gibi önemli saglık sorunları sayesinde hastaların hergün bağışıklık sistemi zayıflamakta ve kanser hücrelerinin hızlı yayılmaları nedeniyle vücudu bu hastalıklara karşı koyamamakta ve malesef hasta kaybedilmektedir.

Beres Drops Plus, kanser tedavi edici bir ürün değildir. Sadece vücutta karşılaşılan bağışıklık sistemi zayıflığını güçlendirmede yardımcı etkiye sahip doğal bir destek ürünüdür. Meme, prostat, akciğer, kan kanseri, ms, hiv virüs gibi önemli sağlık sorunları hastaların bağışıklık sistemini zayıflatmakta ve bu sağlıksorunlarının tedavilerinde (kemoterapi, radyasyon) kullanılan ilaçların yan etkileri nedeniyle hastaların bağışıklık sistemi biraz daha yorulmaktadır. Kanser hücrelerinin hızlı yayılmaları nedeniyle hastaların vücudu bunlara karşı koyamaz hale gelir ve maalesef hasta kaybedilir.
Beres Drops Plus vücutta karşılaşılan bağışıklık sitemi zayıflığını güçlendirip vitamin ve mineral kaybını önlemektedir. Sağlığımızın dengeli bir şekilde devam ettirilmesi, insanın günlük yaşamı ve aktivitesi için ihtiyaç duyduğu enerjinin sağlanmasında oksijen kadar eser elementlerin de önemli rolleri vardır. Günlük hayatın stresine, yorgunluğuna karşı daha dirençli olmak için Beres Drops Plus önerilmektedir. Beres Drops Plus immünmodülatör bir üründür. En önemlisi bağışıklık sistemini baskılamaz, uyarmaz fakat düzenler.

Kullanımı; İz elementlerini C vitaminiyle birlikte kullanıldığında, vücudumuz tarafından daha kolay ve daha çabuk emilim olabiliyor. Bu nedenle Beres Drops Plus kullanırken C vitamini ile birlikte alınması tavsiye edilir. Beres Damla yemek esnasında veya sonrasında taze sıkılmış portakal suyu, efervesan C vitamini veya su ile birlikte tablet C vitamini (50 – 100 mg) ile alınız. Rutinde kullandığınız ilaç var ise Beres Drops Plus kullanmadan 1 saat önce veya kullandıktan bir saat sonra alınması uygundur.