Faydaları

BÉRES DROPS PLUS DAMLA

Beres Macaristan’da en saygın ve iyi bilinen markalardan biridir. Beres’in bu kadar tanınmış olmasının bir sebebi de meşhur mucit Dr. Joseph Beres’tir. Dr. Joseph Beres bu haklı şöhretini 20 yıla yakın bir süre içerisinde titiz bir disiplinle ortaya çıkarmış olduğu bağımsız, kredibililtesi yüksek, popüler ve üst düzey çalışanları ile prestijli bir uluslararası firma ortaya çıkararak elde etmiştir.Beres ürünleri bugün Macaristan’ın tamamında çok iyi bilinen ve milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır.

Mükemel bir buluş olan Beres damla sayesinde bugün Beres bir şirketler grubu haline gelmiş olup düzinelerce ürün gamına sahiptir. Beres damla 1972 yılında dahi bir araştırmacı olan Dr.Joseph Beres tarafından uzun ve zor bir çalışma sonucunda bulunmuştur. Beres damla özel iz elementler içeren eşsiz içeriği sayesinde insan vücudunun normal faaliyetlerini sürdürebilmesi ve yenilenmeyi desteklemesi, vücudun doğal savunma sistemini güçlendirmesi, bağışıklık sisteminin daha güçlü olması, kanser hastalarının tedavisi esnasında etkili bir destek tedavisi ve vücudun genel olarak daha iyi durumda olmasına yardımcı olmak için geliştirilmiş bir üründür.. Meme, prostat, akciğer, kan kanseri, MS, HİV virüsü gibi önemli sağlık sorunları hastaların bağışıklık sistemi zayıflatmakta Bu sağlık sorunlarının tedavilerinde (kemoterapi, radyasyon) kullanılan ilaçların olumlu etkileri yanında var olan yan etkileri nedeniyle hastaların bağışıklık sistemi biraz daha yorulmaktadır.

Kanser hücrelerinin hızlı yayılmaları nedeniyle hastaların vücudu bunlara karşı koyamaz hale gelir ve maalesef hasta kaybedilir.
Bağışıklık sistemi zayıfladığında, yorulduğunda; vücudumuzdaki eser elementler=iz elementler de düşer.
Bağışıklık sistemimizi yeniden güçlendirmek, düzenlemek ve vücudumuzdaki vitamin, mineral kaybını önlemek için BERES DAMLA önerilmektedir. Hastaların tedaviye daha olumlu cevap vermesi ve yaşam kalitesi bozulmadan hayata devam etmesi için geliştirilmiş bir destek ürünüdür.
Beres Damla içinde eser elementler bulunmaktadır. Bu eser elementler Çinko, Demir, Bakır, Krom, Manganez, Molibden, Flor, Selenyum dur.

Sağlığımızın dengeli bir şekilde devam ettirilmesi, insanın günlük yaşamı ve aktivitesi için ihtiyaç duyduğu enerjinin ortaya çıkmasında oksijen kadar iz elementlerinin de önemli rolleri vardır.
İz elementleri: Vücudun iskelet yapısının temeli olurken;
Organizmanın normal işlevlerinde gerekli olan enzimlerin aktive edilmesinde.
Hücre korunmasında ve sağlıklı diş, kemik, cilt yapısı için önemlidir.
Gribal enfeksiyon rahatsızlıklarında bağışıklık sistemini güçlendirip tedaviyi hızlandırır.
Kemoterapi ve Radyasyon terapisi uygulamasının iz element dengesine olumsuz etkilerini en aza indirebilmek amacıyla tedavi öncesi ve sonrasında hastaların iz elementleri yönünden takviye edilmesinde önerilmektedir.
Kan basıncı, kalp ritmi, kas fonksiyonları, vücuttaki sıvı dengesinin muhafazasında Kanda asit-baz dengesinin sağlanmasında Sinir ve kasların özel görevlerinin desteklenmesin de Kan hücrelerinin oluşumunun sağlanmasında etkin rol oynarlar.Anti- oksidan etkisi ile zararlı artıklardan vücudun temizlenmesinde.
Üreme fonksiyonunda önemli rol oynarlar.

Günlük hayatın stresine, yorgunluğuna karşı daha dirençli olmak için Beres Drops Plus önerilmektedir.
Beres Drops Plus İmmünmodülatör bir üründür. Bağışıklık sistemini baskılamaz, uyarmaz, fakat düzenler.
Bağışıklık sistemimizin zayıflaması ile vücumuz bakterilere, virüslere, mantarlara ve parazitlere açık hale gelir. Bağışıklık sistemimiz güçlü ise, düzenli çalışıyor ise bakteriler, virüsler, mantarlar ve parazitler vücudumuzda etkili olacak fırsatı bulamazlar. Eğer;
Bu ifadelerin bir ya da birkaçı sizin için geçerliyse, Bağışıklık sisteminiz zayıflamış demektir. Bağışıklık sisteminizin güçlenmesi ve dengeli bir şekilde çalışması için; BERES DAMLA size yararlı olacaktır.
Alerjik rahatsızlığı olanlarda (metal alerjisi olanlarda) ve şiddetli böbrek yetmezliği bulunan kişiler tarafından kullanılamaz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler :

İlaç kullandığınız durumlarda diğer kullandığınız ilaçlarla birlikte aynı anda kullanmayınız.
Kullandığınız ilaçlardan en az 1 saat önce yada 1 saat sonra alınız.
Bayanlar için Gebelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Yan Etki ve Uyarılar :

Beres Damla ‘yı hamile veya emziren bayanların kullanması önerilmez. Alerjik reaksiyonları (Metal Alerjisi) bulanan kişiler tarafından kullanılamaz. Haricen kullanılır, tedavi amaçlı kullanılamaz veya kullanılması tavsiye edilemez. Çocukların ulaşamayacağı, ağzı sıkıca kapalı ve serin oda sıcaklığında saklayınız.